home - doel - organisatie - symposium - concerten - crowdfunding

LAATSTE - MEDIA - NIEUWS


concerten - op datum


22-jun 14:00 en 15:00 Boxtel Sint-Petrus Basiliek Tommy van Doorn Archipel VII link
22-jun-2019 rotterdam citykerk - het steiger toonkunst philharmonisch koor Une vocalise pour Maria link
29-jun-2019 16:00 Joure Hobbe van Baerdt Tsjerke Matthijs Koene en Jochem Schuurman Panfluit en orgel link
7-jul-2019 Kerkrade Rolduc Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders Concert link
9-jul-2019 Maastricht OLV Baseliek Studium Chorale o.l.v. Hans Leenders Concert link
1-aug-2019 16:00 Haarlem St. Bavo Gerben Budding Aleer het licht (Uit De Zonne Rijst) link
1-aug-2019 Middelburg Oostkerk Hugo Bakker Aleer het licht (Uit De Zonne Rijst)  
22-aug-2019 19:00 Breda Grote Kerk Beiaard Ludo Geloen Impovisatie op naam van Daan Manneke link
31-aug-2019 Groningen Lutherse kerk Hugo Bakker Aleer het licht (Uit De Zonne Rijst)  
4-sep-2019 20:00 Dordrecht Grote kerk Matthijs Koene en Cor Ardesch Panfluit en orgel link
12-sep-2019 20:00 Wijk bij Duurstede Grote Kerk Bert den Hertog (orgel) - Lucia van Vugt (sopraan) Le Bouquet  
14-sep-2019 middag Bazel Basler Münster Gudrun Sidonie Otto (Sopran) und Münsterorganist Andreas Liebig, das Kammerorchester Basel unter Franck Ollu Basler Psalmen link1
link2
link3
21-sep-2019 16:00 Den Haag Kloosterkerk Geerten vd Wetering, Matthijs Koene Orgel, panfluit link
21-sep-2019 Rotterdam Het Steiger Anna Karpenko (orgel) en Katja Pitelina (dwarsfluit) Perfla link
22-sep-2019 Tilburg Museum de Pont Gitarist Stefan Gerritsen - novembermusic Archipel III link
25-sep-2019 Amsterdam Orgelpark Jos vd Kooy, Matthijs Koene e.a. Workshop link
26-sep-2019 Amsterdam Orgelpark Jos vd Kooy, Matthijs Koene e.a. Workshop link
27-sep-2019 Amsterdam Orgelpark Jos vd Kooy, Matthijs Koene e.a. Workshop en afsluitend concert  link
28-sep-2019 Amsterdam Orgelpark The Zed Consort o.l.v. Elisabeth Blom en solisten Concert link
29-sep-2019 Amsterdam Orgelpark Studium Chorale en Marcel Verheggen Concert link1 link2

1-okt-2019 20:00

Haarlem Bavo Kerk Jos van der Kooy (orgel) Evocazione/Fantasia Cromatica (première)  
5-okt-2019 Utrecht Jacobikerk Groot Omroepkoor o.l.v. Klaas Stok Concert - interview van Daan voor radio4 door Ab Nieuwdorp link
8-okt-2019 Roosendaal PM Conservatoriumstudenten Kamermuziek  
12-okt-2019 Leuven Abdij van `t Park Musa Horti en saxofoon Concert link
13-okt-2019 Oosterhout Abdijen H. Driehoek Cappella Breda, Musa Horti e.a. Diverse concerten e.a. link1 link2
13en14-okt-2019
11:00 en 20:00
Aachen Spiegelfoyer Theater Marijn Simons, viool o.a. La mélodie passagère link1 link2
20-okt-2019 14:00-18:00 Amsterdam Conservatorium Studenten e.a. Voorgenomen programma bekend  
26-okt-2019 20:00 Deventer Gasfabriek Deventer Vocaal Ensemble
Camerata Trajectina
Madrigalen link
26-okt-2019 15:00 Eindhoven St. Catrien Andreas Liebig Basler Psalmen link

26-okt-2019 20:00

Den Bosch Grote Kerk Brabant Kamerkoor olv Rienk Bakker Pseaume XIX link
26-okt-2019 15:00 Schiedam Grote of St. Janskerk Arjen Leistra Organum  
27-okt-2019 Voorburg Koningkerk Anna Karpenko (orgel) en Katja Pitelina (dwarsfluit) Perfla link
2-nov-2019 15:00-16:15 Schiedam Grote of St. Janskerk

Inloopconcert door Cappella ex Occasione o.l.v. Ruben de Grauw

Muziek van Daan Manneke e.a.  
2-nov-2019 20:00 Raamsdonk Lambertuskerk Jubileumconcert s'OTTO voces Vocalise voor Maria link
6-nov-2019 Breda Grote kerk Aart Bergwerff e.a. onderdeel van "Breda viert Manneke" Concerten, inleidingen link
7-nov-2019  16:00-16:30 Den Bosch Kathedraal St. Jan Veronique vd Engh (orgel) o.a. Patronen link1 link2
7-nov-2019  17:00-18:00 Den Bosch Kathedraal St. Jan novembermusic - Joost van Balkom (Beiaard) Harbalorifa - Concert voor 47 klokken - (....) een heldere inzet, een dagbegin link
7-nov-2019  19:00-20:00 Den Bosch Willem II Toonzaal novembermusic - Ralph van Raat (piano) Grote Archipel link
7-nov-2019 20:45 Den Bosch Grote kerk novembermusic - Cappella Breda o.l.v. Elizabeth Blom

o.a. Psalm 122 - Psalmenrequiem - Notturno

link

9-nov-2019 10:00 Amsterdam Waalse kerk Symposium Concerten, inleidingen  
9-nov-2019 16:00 Goes Grote of Maria M. kerk Ab Brouwer, trompet en Arno van Wijk, orgel Daan Manneke, Jan Felderhof, Joep Straesser, André Jolivet en Ad Wammes

link1

9-nov-2019 20:00 Middelburg Zeeuwse Concertzaal

Ralph van Raat, Geoffrey Madge, Kelvin Grout, Hannes Minnaar, Jelena Bazova, Daniël Kramer

Piano: Grote Archipel link
12-nov-2019 Tilburg Heikese- of Heuvelkerk Orgelstudenten Conservatorium Tilburg Werk van Daan  
16/17-nov-2019 Breda Grote kerk

Festival: "Breda Viert Manneke" met
Cappella Breda, CEO en Stedelijk Jeugdkoor

vijf concerten, workshop, lezing en stadswandeling

link1

link2

17-nov-2019 15:00 Amersfoort Fonteinkerk Amersfoorts Vocaal Ensemble Concert link
21-nov-2019 13:00-14:00 Middelburg Abdijtoren Carillon    
24-nov-2019 16:00 Bergen op Zoom Gertrudiskerk Janno den Engelsman (orgel) en Carlotte Stoppelenburg (zang) o.a. Bonum est confiteri en Spatium  
1-dec-2019 Breda Sacramentskerk

Joris van Haaften (cello) - Yifan Du (marimba) - Jelena Bazova (piano en orgel)

Jubileum concert Daan Manneke link
7-dec-2019 Rotterdam Pelgrimvaderskerk Arjen Leistra en Voc. Ensemble Tiramisu O.m. Ps. 121 en Cantique de Pascal link
8-dec-2019 Rotterdam Lambertuskerk Arjen Leistra en Voc. Ensemble Tiramisu O.m. Ps. 121 en Cantique de Pascal link